"חוצה מדבר"

"חוצה מדבר"

מסעות "חוצה מדבר" הינם מסעות מדבריים שמיועדים לרוכבים האתגריים, אוהבי ההרפתקאות.

המסעות מאופיינים ברכיבה במסלולים טכניים עם נאקבים, סינגלים, נחלים, מצוקים ומדי פעם גם סחיבת אופניים.

לאופי וסוג הרכיבה הזאת יש ערך מוסף עצום והם מאפשרים להגיע למקומות המיוחדים והיפים של המדבר ולהנות מרכיבה כמו שרק המדבר הישראלי יודע להציע. במהלך המסע נפגוש גבים עם מים, נכיר את בעלי החיים והצמחיה היחודיים לחבל ארץ זה. נעסוק גם בכל מה שקשור בתופאות גאולוגיות, לימוד השטח, הטופוגרפיה ועוד.

למסעות יש מסלולים שונים אחד מהשני.

תאריכים למסעות "חוצה מדבר"

ב 22-24 בדצמבר יתקיים מסע, המסע כבר סגור.

בפברואר 2017 מתוכננים שני מסעות:

9-11 מסע שיצא משדה בוקר, יעבור דרך מצפה רמון, עזוז ובחזרה לשדה בוקר במסלול מעגלי.המסע יכלול לינה ובילוי במצפה רמון, לינה ואירוח מיוחדים בנקודת חן בישוב המקסים עזוז. תהיה לוגיסטיקה מלווה ופריסות כיפיים.המסלול יעבור בנאקבים מטריפים, גבים ונקודות היסטוריות מעניינות. נתחכך עם בשטח רווי בשרידים של החיים הבדואים והנבטים הענפים שהיו באזור.

23-25 מסע שיצא מירוחם לערבה דרך שדה בוקר ומצפה רמון. במסע תהיה לוגסטיקה עם פריסות במקומות שניתן, העברת ציוד וחילוץ במידת הצורך. הלינות יהיו בשדה בוקר ומצפה רמון במקומות ברמה טובה, ארוחות בוקר במקומות הלינה, או פריסה, בערב יהיו ארוחות חמות ובילוי כיפי. בסיום המסע יש הסעה בחזרה מהערבה לירוחם. כל זה יהיה בעלות של 1700 ש"ח לאדם לפי 10 רוכבים. למסע כבר יש גרעין מעולה של רוכבים ברובם יוצאי מסעות "קרוס ישראל בשטח", "חוצה מדבר" ומסעות קודמים אחרים.

 

 

 

Facebookgoogle_plus