קרוס ישראל בשטח

אודות

אודות

About1

מי אני?

שמי לימור שני, בשנת 2010 השתחררתי מצה"ל לאחר 25 שנות שרות כמפקד בכיר במערך השדה.
המשיכה שלי לשטח, לטיולים, להובלת אנשים ויצר ההרפתקנות יחד עם האהבה הגדולה לאופניים התמזגו באופן טבעי להובלת מסעות ואתגרי אופניים.
בין המסעות הקבועים שאני מוביל הוא קרוס ישראל באופניים, מסעות בייקפאקינג, ומסעות אתגריים נוספים.

About2

טיולים ומסעות שטח

בטיולים ומסעות בשטח יש אתגר משמעותי הרבה מעבר לרכיבה, התכנון עם כל המורכבות שבו (מסלול, מים, אוכל, ציוד) האתגר הטכני, הניווט, ההתנתקות לתוך השטח, סחיבת הציוד, התגברות על תקלות בדרך, כל אלה ועוד מצריכים: הכרות, מיומנות וניסיון כדי להוביל מסעות שכאלה.
הערכים שמובילים אותי הם הקפדה על הפרטים הכי קטנים, הדרכה והכנה כוללת של הרוכבים על מנת שלא להשאיר דבר ליד המקרה. הקבוצות קטנות ואינטימיות וזה מאפשר לרוכבים לקבל ערך מוסף בכל תחום אפשרי ברכיבה: טכניקות רכיבה, התנהלות נכונה, תזונה, הערכות, ציוד והכי חשוב: לימוד, הכרות ואהבת הטבע והארץ דרך המגע עם השטח.
אני מאמין שלרכיבת אופניים בכלל ורכיבת שטח בפרט יש ערך מוסף גדול מאוד שבא לידי ביטוי בהרבה תחומים ובניהם: הכרה ואהבת הארץ, מודעות לשמירת הסביבה וחיבור לטבע וכן גם לסובלנות.

About3

חלום דו גלגלי

אם יש לכם חלום אישי או קבוצתי על מסע אופניים בארץ ובחו"ל, בואו ספרו לי עליו ונתפור לפנטזיה תוכנית ונממש, כי "אין דבר העומד בפני החלום".
מסעות אופניים אתגריים זהו חלום של כל רוכב בנשמה.
בשנים האחרונות אני הופך את חלומות האופניים של רוכבים רבים (וגם שלי) למציאות. אחרי שנים של אהבה גדולה עם האופניים, עשרות אלפי קילומטרים בשטח ובכביש עם ההכרות המופלאה שרכשתי לארצנו היפה בכל צורות הרכיבה, אני רוצה לחלוק עמכם חוויות ולהזמין אתכם לבחור מתוך המסעות המרתקים שיש לי להציע, החל ממסעות חד יומיים דרך "חוצה מדבריות", "קרוס ישראל בשטח", מסעות בחו"ל וכלה במסעות והגשמת חלומות תפורים.

Facebookgoogle_plus